Votul tau conteaza !

Pentru cei care vor si pot sa ajute serverul cu 1 vot pe fiecare dintre cele 3 link-uri , acest topic este doar pentru a ajuta serverul nu veti primi nimic pentru aceste voturi decat respectul Fondatorilor si posibil si a Adminilor de pe CS.HELLSTEAM.RO

Welcome to HellsTeam

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

*TR*- Lucifeis

debanat RECLAMAȚIE TB*OTY VLAD ȘI UNBAN

12 posts in this topic

Nick: *TR*- Lucifeis
Adminul care te-a banat: TB*OTY VLAD 
Ziua, Harta Și Ora (aproximativ): 5/19/2017 -  FY_SNOW - 17-00.
O mică explicație: După ce am avut un scor bun pe dust2x2,se schimbă mapa pe fy_snow,unde imediat după 3 minute îmi face poze,îi dau pozele,și după alte 10 minute îmi cere scan,îi spun că mi-a dat erroare(și acum îmi da erroare după ce am dat rr la pc)
Dovezi (screenuri / pozele făcute de admin):http://imgur.com/a/W8O8S 
IP Dumneavoastră / SteamID : STEAM_0:0:265982235 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nick: *TR*- Lucifeis
Adminul reclamat: TB*OTY VLAD 
Ziua, Harta & Ora (aproximativ): 5/19/2017 -  FY_SNOW - 17-00.
O mica explicatie: Așa,cum am spus m-ai sus, vreau să reclam faptul că nu are experiență în adminat și dacă cineva îl enervează îi dă ban câte ore dorește inima lui(încă nu am dovezi când a dat ban pentru că se supărase),și faza cu erroarea am mai văzut că au pățit mulți playerii,și nu au primit ban.
Dovezi (screenuri - nu luam in considerare reclamatia fara dovezi): http://imgur.com/a/QyBhI ( îmi place motivul ) 

Reclame Google Adsense

Okey pozele sunt curate dar de ce 6? Sa nu ne grabim cu reclamatia sa vedem ce are de spus vlad.

*TR*- Lucifeis likes this

Păi  nu îmi apărea că am pus-o pe prima,așa că am pus-o din nou.

Okey.Eu zic pro.pngunban dar sa vad ce au de spus si colegii mei si in special Vlad. 

Deci ... Lucifer, eu nu am nimic cu tine.. joci de mult timp pe serverul nostru ... Dar..atunci pe mapa de_dust2_2x2 te-am banuit si eu si Francezu'... dar te-am lasat in pace... dupa ce am schimbat in mapa fy_snow , ti-am facut poze... erai curat.... dupa aproximativ 10 minute ti-am cerut scan si ai zis ca da eroare.. deci decizia mea a fost sa dau ban... Nu e vina mea ca iti da tie eroare.. cand cineva iti cere scan .. trebuie sa ii dai scan ... deci sa vedem ce zic ceilalti si 7PaCaTe.. daca te debaneaza.. rezolva cu eroarea.. poate e de la cs ,cred.. ATAT am avut de spus

*TR*- Lucifeis and Pingu like this

In ultimul timp multora le da eroare wg. Din moment ce in poze s-a vazut ca e curat,consider ca ban-ul nu isi are rostul !

Pro unban ! 

Propun sa lasam scanul "secundar" ....-banui pe cineva "faci poze" - e clean in poze ? /// apelati la "demo"!!! din cauza "problema report" ar trebui sa banam prea multi playeri !!! "DEMO" e sfant in multe situatii!!! eroare la scan poate aparea la 80% din playeri care joaca pe sv!!! Ai procedat ca sa zicem asa // corect - Vlad !!! Pt a evita altercatiile pe viitor apeleaza la demo!!!

PRO UNBAN!!!

Pucca`, Pingu, BlackAngel and 2 others like this

Da, GHerrY^_^StylE are perfecta dreptate.

Am avut o banuiala si te-am urmarit, dar cum n-am nici o dovada, consider ca spusele lui GherrY sustin si afirmatia mea si actiunea lui Vlad si adevarul in sine.

Poate ca ma insel si judec in pripa, dar iti voi face demo cu prima ocazie cand te "miros".Am afirmat pe sv ca ai wall si nu prea am glumit.Am obs ceva si poate ca ai avut o inspiratie si o intuitie buna la acel moment si gresesc.Si eu am si stiu ca traiesti chiar tu insuti cu impresia ca as fii codat.Oricine poate parea putin codat, ca sa zic asa cand are putina sansa si inspiratie.

Eu va repet pt a nu stiu cata oara ca n am folosit nici macar O SINGURA DATA in mai bine de 15 ani ceva legat de cheat in cs.Credeti ce vreti.Va spun, daca as avea un net bun, poate ca as fii mult mai bun si...am zile si zile.Nu vreau sa te acuz in mod gratuit.Voi fii mai vigilent si mai prompt cu prima ocazie.Atat.

Asa deci : pro.pngUNBAN

Mentiune : Vlad nu a gresit deloc de data asta.Poate ca a mai gafat alteori, dar acum NU.Am fost prezent.

-Concluzie : Ban nejustificat

: Reclamatie nefondata

Francezu, eu dacă suspectez pe cineva ,scriu în u@,când sunt ironic,scriu pe chat,pentru că îmi place să văd cum reacționezi.xD.

FränÇÊZu' likes this

adminsv.pngGHerrY^_^StylE  am si demo stai lin(dar am vrut sa fiu sigur si l-am pus sa faca scan):http://www.girlshare.ro/3489838335.5 ..Se poate vedea ceva in el (era pe de_dust2_2x2).. dar nu e clar.. imi pare rau ca e asa scurt ... demo-ul era mai lung.. prinsesem si ceva pe fy_snow .. dar avand in vedere ca mapa s-a schimbat.. demo-ul s-a salvat.

Daca toate parerile a fost spuse si totul a mers cu bine.Atunci propun ca acest topic sa fie inchis.

[HellsTeam] STEAM_0:0:265982235 nu a putut fi gasit in lista de ban! 

Guest
This topic is now closed to further replies.

Cs.HellsTeam.Ro

Publicitate