Votul tau conteaza !

Pentru cei care vor si pot sa ajute serverul cu 1 vot pe fiecare dintre cele 3 link-uri , acest topic este doar pentru a ajuta serverul nu veti primi nimic pentru aceste voturi decat respectul Fondatorilor si posibil si a Adminilor de pe CS.HELLSTEAM.RO

Welcome to HellsTeam

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Wu Xing

RECLAMATIE TDR + CERERE UNBAN!

12 posts in this topic

Informatii despre Ban 
Nume: Wu Xing 
SteamID: STEAM_0:0:1917517603 
Motiv: in-your-ass 
Durata Ban: 8 days, 13 hours, 45 minutes 
Timp de Unban: 11:39:22 3/16/2017 
Nume Admin: TDR 
Admin SteamID: STEAM_0:0:35

as vrea sa stiu motivul pentru care am primit ban 8 zile! m-am uitat putin la reclamatii, foarte multi admini fac abuz, se da ban pentru nimic, exista gag/slay/kick iar apoi ban! luati masuri!

Reclame Google Adsense

Salut!

Mai intai de toate nu esti tu in masura sa judeci

Apoi nu cred ca TDR ti-ar fii dat ban pt nimic

Iar in al 3 lea rand tine de admin si este la aprecierea lui daca se limiteaza doar la un gag sau kick.Ban poti primii si pt injurii si/sau limbaj inadecvat.

Ramane sa ne spuna TDr ce s-a intamplat si se va face ceea ce se impune.

Nu impui tu reguli si nu ne inveti tu cum se procedeaza aici

Parerea mea este ca se poate solutiona pb pe cale amiabila iar reclamatia ta este cam pripita in sensul ca o reclamatie facuta unui admin consta intr-un abuz exagerat.Nu inteleg deocamdata unde ar fii abuzul pt ca nu cunosc prea multe detalii.

Retine, nu tin partea nimanui si astept sa aflu ce s-a intamplat cu adevarat.

Apoi reclamatia se face intr-un alt topic decat cel pt cerere unban.Ms pt intelegere!

Sa auzim de bine!

Consider comentariul tau putin penibil si arogant, recunosc ca m-ai facut sa rad. In primul rand: nu am impus nimanui nici o regula, joc cs de foarte multi ani, am fost si admin, ce am scris eu mai sus sunt niste lucruri logice, chiar daca esti admin, nu iti da dreptul sa consideri ca trebuie sa dai ban fara motiv! Cine esti tu pana la urma? Adminii nu sunt mai presus ca restul jucatorilor, asta nu inteleg multi dintre voi! 3 sau 10 euro putem sa dam toti pentru admin! Am primit ban pentru ca am vorbit in engleza, adminul era convins ca nu am cum sa fac reclamatie fiind strain, de aceea nici nu a raportat banul pe pagina lui! Te-as ruga sa-mi spui si mie pentru ce fapta minima ai da tu ban unui player 8 zile, adminule care le stii tu pe toate!

Nu cred ca TDR ti-a dat ban asa aiurea. Avand in vedere motivul dat de el  eu as zice ca ai injurat (nu conteaza limba vorbita , poate banul nu l-a mai postat pentru ca a uitat ) ... Dupa parerea mea daca ai injurat ai avut noroc ca ai dat peste el si ti-a dat doar 8 zile ban, eu iti dadeam permanent, asa ca asteapta sa vina TDR si sa-si spuna si el cuvantul si dupa poti comenta  .

FränÇÊZu' likes this

Ce va place sa va bagati aiurea in discutii si sa va aparati intre voi! Ia sa vina TDR sa vedem daca l-am injurat cum crezi tu! Alina, draga, inainte sa vorbesti trebuie sa mai si gandesti, stiai asta? Pe cine am tras eu la raspundere? Nu te mustra constiinta pentru ca ai comentat doar ca sa'i iei apararea colegului tau, fara ca sa intelegi ceva din ce am scris eu? Esti fata tanara, iti propun sa ai mai multa grija de tine, nu de colegii tai sau de ce se intampla pe cs, consider ca nu aici iti e locul, o domnisoara ar trebui sa se faca remarcata altfel! Sper sa nu te superi, nu am spus nimic cu rautate.

Cred ca o mare parte din adminii de pe hellsteam au foarte mare noroc pentru ca Pacate din cate vad nu prea are timp pentru toate, sau poate e prea indulgent cu anumiti admini, desi e posibil sa piarda multi jucatori din cauza asta! 

eu zic sa va opriti aici sa asteptati sa intre si TDR sa isi spuna parerea ....si mi se pare si logic ca admini sa ii dea dreptate si sa il sustina  pe TDR totusi e un player vechi.....un prieten si un coleg ...doar nu gata a dat un ban si restu adminilor sa`i sara in cap lui TDR ....si sti forte bine Wu Xing ca am dreptate.....sunt foarte multi playeri care au facut contestatie si dupa o saptamana decand au luat ban si s`a dovedit ca erau vinovati,acum eu nu zic ca ai gresit sau nu ai gresit cu ceva ramane ca fiecare sa isi spuna opinia si in final pacate sa ia decizia  ......hai sa asteptam sa vina TDR pe forum si pacate si o sa se rezolve tot 

FränÇÊZu' likes this

asa este! nu vreau sa'i sara nimeni in cap lui TDR, dar nici sa ma acuze pe mine, pt ca nu au nici o dovada ca l'am injurat, pt ca nu exista! am vazut ca cineva mi-a scos ban'ul, atat voiam, sa joc linistit, fara probleme! Succes

Salut!

Ma obligi sa-ti vb si recunosc ca, o fac fara nici cea mai mica placere.Asculta putin ce am sa ti spun.Nu eu sunt cel arogant ci tu, si mai esti tot tu cel frustrat.Aici este o comunitate din care fac parte si eu si Alina.In primul rand esti un magar cu R mare, sa vb asa cu o fata.Apoi ma iei tu pe mine la intrebari ca cine sunt.Bun!Sa-ti explic desi nu meriti atentia mea pt felul cum te manifesti.Eu sunt admin de f mult timp pe acest sv si cand zic asta nu ma refer la perioada de timp ci la faptul ca sunt zilnic pe sv.Caut sa fiu tolerant si impartial.Uneori se mai fac si greseli si nu numai eu, nimeni nu e perfect, dar fiind o comunitate aici si fiind admin, am dreptul sa ma exprim...fireste ca orice alt membru al acestei comunitati.Insa, in mod expres in astfel de situatii, "NOI", adica adminii, ne putem exprima si ne putem da o parere.Iar daca tu ai facut o cerere unban, vreau sa stii (daca nu stiai) ca unbanul se da in urma unui vot dinspre partea adminilor.Asa e aceasta comunitate si astea sunt regulile pe aici.Nu ma consider mai presus de nimeni si de nimic.Daca tu ai fost admin, aici te asigur ca nu vei fii.Eu nu am platit pt admin.Dar as plati de 20 de ori cate 10 euro doar pt ca iubesc sv acesta, aceasta comunitate si acest forum.Nu banii fac omul si nici adminii nu reprezinta vreo persoana cu atribute iesite din comun ci doar faptul ca ei incearca sa faca ceva pt acest sv ca sa fie "curat" si "linistit".Nu as putea sa ti spun exact pt ce as da ban 8 zile, dar as putea sa ti spun pt ce dau eu ban in general.Fireste in limita regulamentului.Sa ti dau un mic exemplu : Pentru limbaj lasciv, injurii, invective...eu dau ban 2500 de minute desi regulamentul prevede 2000.Si in cazuri exceptionale, dau ban PERMANENT daca ofensa este facuta si adresata mie personal sau vreunui alt admin.

N am spus ca le stiu pe toate, dar MULTUMESC de multe ori Lui Dumnezeu, ca nu m a facut PR_OS_T si URAT.

Si vad ca tu ai tendinta sa tragi pe toata lumea la raspundere si incerci sa spui fiecaruia ce si cum sa faca.Si unde i ar fii locul Alinei dupa parerea ta?Ce ai vrea tu...sa ti danseze in poala ca sa se faca remarcata intr un alt mod decat acela in care crezi tu ca se poate face remarcata, sau sa candideze la Oscar????

Joaca linistit daca iti place sv si incearca sa nu mai fii doar un frustrat si comporta te ca un barbat.Nu te mai smiorcai si nu mai bate tu toba mare cu bullshit urile tale.Te sfatuiesc sa te opresti aici si sa postezi pe viitor acolo unde este cazul si locul.

Sa auzim numai si numai de bine!

P.S. As dori sa nu mai mentionezi numele meu fara aprobarea mea.Imi violezi drepturile umane si intimitatea.

46 minutes ago, FränÇÊZu' said:

P.S. As dori sa nu mai mentionezi numele meu fara aprobarea mea.Imi violezi drepturile umane si intimitatea.

Pe zi ce trece e o placere sa vezi comm-uri din partea lui France :))))

Iar o luati inainte...iar apar jignirile...iar apar vorbele care nu isi au rostul :)))

In primul rand Wu Xing am vazut ca banul ti-a fost scos si poti juca pe sv....daca banul ti-a fost scos de ce bagi agitatie in "omuletii" astia!!! Au fost multi pe forumul asta "zmei" care au avut admine si care joaca de milioane de ani cs si or sa mai fie poate inca atatia!!!

Daca ai primit ban de la un admin si in cazul de fata TDR ...de ce nu astepti sa vina adminul respectiv sa raspunda la reclamatia ta si incepi tu sa critici post-urile celorlalti admini!!! Ai dreptate nimeni nu e mai presus fata restul playerilor dar asta o judeca o singura persoana ..."si nu...nu este  Dumnezeu" ...prin comentariile tale in + nu faci decat sa strici tastatura!!!

Asteptam cu sufletul la gura sa vedem cu ce vine TDR :))) ...Terminati cu prostiile - "Cel mai destept cedeaza primul"

nu ai luat permanent ....poate ca a fost / nu a fost vina ta sau a lui TDR ...Play4Fun!!!

FränÇÊZu' likes this

Te numesti "Francezu'"?:))) esti penibil rau de tot, n'am rezistat sa citesc tot ce ai scris, nici nu ma intereseaza, as putea sa-ti spun multe, dar nu meriti efortul! In schimb, il apreciez pe Gherry,Pacate si m1tzunu, singurii admini corecti de pana acum! Gherry, daca te uiti atent la reclamatie, eu doar am raspuns la niste comentarii rautacioase, care m-au deranjat! De ce nu au asteptat toti sa raspunda TDR la reclamatie? de ce m-au acuzat ca am injurat? de ce au sarit in apararea lui nefiind la curent cu ce sa intamplat?  Am facut reclamatie ca sa primesc unban si sa ma joc linistit pe server, TDR nu are cu ce dovezi sa vina, eu nu l-am injurat nici o clipa, de aceea nu a raportat ban'ul, pentru ca nu avea ce sa spuna la motiv!  

Francezule, degeaba esti admin de mult timp, te sfatuiesc sa iei lectii de la adminii mentionati mai sus, ei sunt cu adevarat maturi!

Si vad ca tu ai tendinta sa tragi pe toata lumea la raspundere si incerci sa spui fiecaruia ce si cum sa faca.Si unde i ar fii locul Alinei dupa parerea ta?Ce ai vrea tu...sa ti danseze in poala ca sa se faca remarcata intr un alt mod decat acela in care crezi tu ca se poate face remarcata, sau sa candideze la Oscar????

Mi-a sarit galbenu' asta in ochi:))) eu am vorbit foarte decent cu Alina, perversu' esti tu, in modu' asta s-ar face o domnisoara remarcata din punctu' tau de vedere? Asta ai inteles tu din ce am scris eu? 

Alinaa likes this

Pt evitarea a altor altercatii propun inchiderea topicului....banul oricum e scos!!!

Dedicatiilea de genul asta puteti sa vi le faceti in particular nu aici /// messenger / skype / fb / sau pe site-uri de filme pt adulti!!!

Alinaa likes this

Wu Xing nu tin apararea nimanui ca e admin sau player 

Din cat tin minte team atentionat pe sv din cauza limbajului tot injurai in engleza nu tiam dat gag kick ban.Banu primit e pt limbaj si lai meritat pe ori ce sv intri ca e din ro sau alta tara si ai un limbaj inadecvat vei lua ban 

Alinaa and FränÇÊZu' like this

Guest
This topic is now closed to further replies.

Cs.HellsTeam.Ro

Publicitate