Votul tau conteaza !

Pentru cei care vor si pot sa ajute serverul cu 1 vot pe fiecare dintre cele 3 link-uri , acest topic este doar pentru a ajuta serverul nu veti primi nimic pentru aceste voturi decat respectul Fondatorilor si posibil si a Adminilor de pe CS.HELLSTEAM.RO

Welcome to HellsTeam

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

GaRFieLd ;x

Concurs CS.HELLSTEAM.RO

6 posts in this topic

SALUT !! Sunt adminul ---|SanTa|--- [ClauS] ;x si m-am decis sa dau "UN CADOU"  e c-am tarziu dar asta e imi pare rau ca n-am putut sa-l dau mai devreme !

Conditii:

-sa jucati cu demo on

-cont pe forum (pt a va revendica cadoul)

CADOUL POATE FI :

-1 RANDOM STEAM PREMIUM CD-KEY  (poate sa fie orice joc)

sau:

-Cont STEAM Counter Strike 1.6

Detalii:

-Se va juca pe dust2 !

-Cine are cele mai multe fraguri facute timp de 35 de minute fara sa scrie /rs sau /resetscore !

-Daca jucatorul respectiv a facut fragurile cele mai multe si detine STEAM va primi CD-KEY-ul !

-Daca un jucator a facut fragurile cele mai multe si NU detine STEAM  va primi acel cont de steam Counter Strike 1.6 !

P.S: Nu m-am hotarat cand va avea loc concursul  !

Succes tuturor  si cel mai bun sa castige !

Edited by ScoRpioNNN ;x
FränÇÊZu' and Tb*oTy Vlad like this

Reclame Google Adsense

Ok... si ar fi bine sa scrii aici cand se tine concursul.. si ma inscrieu

Bershka nu are ce cauta aici:))

Nasol ca pana imi repar pc nu ma pot juca:D

Eu ma bag desi am tras alt cs care nu-mi confera un joc f bun pt ca de fapt netul de aici si PC ul de la care joc sunt de o calitate din ce in ce mai proasta.Si de aceea nu mai am un randament f bun.Ma chinui sa joc, imi musc buzele de nervii si imi strang buzele si bucile cand trag.

DISEARA IN JURUL ORELOR 19/20:00 DAU CONT STEAM 1.6 SAU 1 RANDOM STEAM PREMIUM CD KEY ! CINE FACE CELE MAI MULTE FRAGURI CASTIGA :D

-demo on obligatoriu

Guest
This topic is now closed to further replies.

Cs.HellsTeam.Ro

Publicitate