Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign In

Sign In

Or sign in with one of these services

Sign Up

cs.hellsteam.ro

Server clasic
Anunturi , Cerere Admin / Slot

Slider Title Two

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s.

Slider Title Three

Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s.

Slider Title Four

Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer.

SUA 1997

respins Cerere admin SUA 1997

Recommended Posts

Nick-ul cu care jucati pe server (doar 1 singur nume, nu 5) :SUA 1997
ID de Y!M : -
ID steam : -
Varsta :16

Redirecte : Da/ Nu (motiv) Da voi tine si redirecte!
Cunostinte Cs ( experienta ) :4 ani 
De cat timp jucati pe server (Link Gametracker) :
https://www.gametracker.com/server_info/195.178.103.24:27015/top_players/?query=SUA+1997 primul nick !
Cunoasteti regulile serverului / regulile adminilor ? :DA 
Credeti ca indepliniti toate conditiile pentru admin ? :o sa incerc  

Mi-as dori mult admin pe acest server imi place foarte mult mape frumoase, jumpul etc. e foarte tare si imi cer scuze daca cumva am deranjat vreun admin s-au vreun player !!!

De jucat joci bine , am vazut azi ... erai anuntat pe chat admin , m-am uitat esti oke , joci bine .

Momentan sa o luam de mai jos ... Admin hmm , ai 16 ore jucate... abea pe srv , esti cam nou pot spune .  Daca iti place stai pe aici ... strange ore , incepi cu slot ca sa vezi , sa ai acces la admin chat sa vezi cum procedam intre noi ... apoi odata ce iei slot , ajuti srv cu putin acolo sa tii redirecte ... si sa revii cu Cerere admin . Parerea mea . 

contra.png   PENTRU ADMIN , MOMENTAN ... nu spun ca nu ai experienta ... dar mai intai sa stii bine serv-ul ..

pro.png   PENTRU SLOT DACA TII SI REDIRECTE SI TE VEI IMPLICA MINIM IN CONVORBIRILE ADMINILOR PE SRV SA VEZI CUM PROCEDAM NOI .

Steam - NU 

Yahoo Mesenger - NU 

Steam ar fi indicat pentru un admin . Iar YM ft necesar pentru primirea pozelor etc ... La tine cam lipsesc :)

pro.png  pentru slot. 

daca tii redirecte si esti activ pe server si pe forum, avansezi in grad. toti am inceput de jos, asa e normal

contra.png ore  putin  plus  inactivitate. te vad foarte rar...

contra.png Nu indeplinesti doua dintre conditile pentru admin : - Ore necesare pe server
                                                                                              - Varsta necesara
Dar in schimb ai pro.png pentru SLOT

Pro, dar sa ti redirecte.

Contra admin. Si pentru slot sunt ore putine, dar nu ma opun. Pro slot. Tre' sa ne cunosti si pe noi si serverul. Bafta

contra.png ore  putin  plus  inactivitate. te vad foarte rar...

Alunito :D poi la 16 ore jucate... da , cam rar , e clar nu ? :)) dar ok daca vrea sa vina in comunitate . sa tina redirecte incepe de jos ... activitatea + redirecte si altitudinea pe srv... va creste gradul de admin ...  + ca el intra dimineata deseori il vad... dimineata nu intra admini in general :( 

Contra eu sincer nu te-am văzut pe servar

Contra eu sincer nu te-am văzut pe servar

Dimineata ... chiar il vad deseori ... sa nu uitam ca avem nevoie de admini dimineata... de fel pana  chiar si pe la 1/2 nu prea intra admini sa stea on ... si e cam aiurea :( toti seara :D 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...